Organisatie van HKC

Het bestuur van HKC bestaat uit een dagelijks bestuur (Voorzitter, Secretaris en Penningmeester) en drie coördinatoren (Exploitatie, Korfbal  en Jeu de Boules).  Zij sturen diverse commissies en werkgroepen aan. Hieronder het dagelijks bestuur, coördinatoren en de verschillende commissies en/of werkgroepen:

DAGELIJKS BESTUUR    :     HENGELOSCHE KORFBALCLUB HKC
Voorzitter: Secretariaat en postadres: Penningmeester:
Henry Dwars
Gotenburgstraat 22
7559 JK Hengelo
Tel: 074-2780142
Leoni Zeckendorf
Leefmastraat 26-20
7556 JG  Hengelo
Tel: 06-40180153
Sabine Nieland
Pasteurstraat 51
7555 ND  Hengelo
Tel: 074-8526814
voorzitter@hkchengelo.nl secretaris@hkchengelo.nl penningmeester@hkchengelo.nl

 

COORDINATOREN     :    
Exploitatie: Korfbal: Jeu de Boules
Mark Heijt
06-15361673
Helen Kelder
06-11604209
Jan  Weidgraaf, 074-2423633
Ruud Marbus , 06-22414642
exploitatie@hkchengelo.nl ktz@hkchengelo.nl jeudeboules@hkchengelo.nl

 

COMMISSIES  & WERKGROEPEN  : 
Wedstrijdsecretariaat: Scheidsrechterscoördinatie Jeugd Scheidsrechterscoördinatie Senioren
Saskia Jongsma
074-8500725 / 06-10964438
Sandra de Graaf-Stikkers
06-12842939
Henry Dwars
06-11860685
wedstrijdsecretariaat@hkchengelo.nl scheidsrechter@hkchengelo.nl scheidsrechters@hkchengelo.nl

 

Jeugdcommissie – A jeugd Jeugdcommissie – B/C  jeugd Jeugdcommissie – D/E  jeugd
Tanja Klaassen
06-39579974
Anita Bakker
06-12715308
Marco Jongsma
06-51108085
jeugdcommissie@hkchengelo.nl jeugdcommissie@hkchengelo.nl jeugdcommissie@hkchengelo.nl

 

Jeugdcommissie – F  jeugd Kangoeroe commissie Redactie de HKC-er
Michelle Maathuis, 06-31278773
Myrthe Olthof, 06-37568703
Michelle Maathuis, 06-31278773
Myrthe Olthof, 06-37568703
Jan Witvoet
074-2436490
jeugdcommissie@hkchengelo.nl kangoeroe@hkchengelo.nl redactie@hkchengelo.nl

 

Technische  commissie Ledenadministratie Ledenwerving.
Helen Kelder, 06-11604209
Peter Bakker
Marga Ziegerink-Nieborg
Ruben Burchartz
Martin Nijhuis
053-5725827
Yvette Berendsen, 06-48538053
Linda ter Hogt
Berby Wolf
Lisette Nanninga
ktz@hkchengelo.nl ledenadmin@hkchengelo.nl ledenwerving@hkchengelo.nl

 

Clubhuis / kantine beheer  Kledingbeheer Archief
Marjolein Steenbergen
06-51964936
Jolande Fennema
06-33138118
Martin Nijhuis
053-5725827
clubhuis@hkchengelo.nl fennema.jolande@kpnmail.nl archief@hkchengelo.nl

 

Materiaalcommissie Fysiotherapie Sponsorcommissie
Vacant.
074-
Jeuren Sleebos
06-46227068
Harold Klaassen,  06 23095561
Michiel Snijders, 06 83649763
www.attentfysiotherapie.nl  sponsoring@hkchengelo.nl

 

Vrijwilligerscoordinator Redactie Jeu de Boules Ledenshop HKC Hengelo
Sylvia Nijland
06-27056504
Alison Morgan
074-2594407
Alleen voor HKC leden
info bij Jolande Fennema
vrijwilligers@hkchengelo.nl info@alison-morgan.nl fennema.jolande@kpnmail.nl

 

Aanmelden Activiteitencommissie Webmaster
Saskia Jongsma
06-10964438
Julia Kelder
Karen Bakker
Peter Fennema
06-26470231
saskiajongsma@home.nl activiteiten@hkchengelo.nl webmaster@hkchengelo.nl

Meer dan korfbal alleen